Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Всесвітній день водно-болотних угідь.

ДЕНЬ ВБУ У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЗЗСО

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу. Україна поновила своє членство  в конвенції у 1996 році та входить в число 169 країн – договірних сторін конвенції.

 З метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь 2 лютого у Кам’янському ЗЗСО відзначався Всесвітній день водно-болотних угідь.

Вчителем біології та екології Смірновою Н. Г. було проведено ряд виховних годин «Значення водно-болотних угідь для збереження багатьох видів флори та фауни» (6-Б), «Водно-болотні угіддя нашої місцевості». Обговорення роботи МАН випускника нашої школи (7-А), «Водно-болотні угіддя та їх значення в природі» (8-А), тематичні хвилинки «Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів» (10-11).

Педагогами-організаторами Рашковою Т. М. та Бочевою М. О. організовано екскурсію до малої річки Ташбунар для учнів 9 кл. Керівник гуртка «Яскрава палітра» Найденська Л. М. організувала виставку малюнків учнів 1-4 класів « Мешканці водно-болотних угідь».

Класними керівниками 1-4 класів було проведено хвилинки спілкування «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь».

Метою даних заходів було виховання моральних позицій по відношенню до водно-болотних угідь, приверненню уваги громадськості до проблем, підвищення рівня екологічної культури школярів, формування і поширення ідеології про цінності природніх об’єктів нашого краю серед населення.

" />" />" />" />" />" />" />" />" />" />" />" />

Категорія: Мої статті | Додав: Kamenka (04.02.2021)
Переглядів: 185 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Мої статті [226]
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0